Advertisements

Zwierzęta w ikonografii cz. II

Advertisements
Malowanie
4.9
4.9/5
(10) Ratings
66 students
Created by Anna Gełdon
Advertisements

What you'll learn

  • Dowiesz się jak malować lwa na na przykładzie ikony św. Mammasa
  • Dowiesz się jak malować jagniątko na przykładzie ikony św. Mammasa
  • Nauczysz się jak kłaść warstwę malarską na deskę ikony
  • Dowiesz się jak sprawnie malować temperą jajeczną
This course includes:
1.5 total hours on-demand video
0 articles
2 downloadable resources
11 lessons
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of completion
Advertisements

Course content

Requirements

  • Przed kursem warto zapoznać się z treścią wykładów zawartych w pierwszej części kursu “Zwierzęta w ikonografii”
  • Wymagana jest podstawowa wiedza jak mieszać pigmenty i stworzyć medium
  • Potrzebujesz następujące materiały: zagruntowaną deskę, pigmenty, medium, pędzle, kalkę, ołówek

Description

Kurs “Zwierzęta w Ikonografii – Malowanie” to druga – praktyczna część wyjątkowego kursu online, który skupia się na roli i symbolice zwierząt w sztuce tworzenia ikon.

Takiego kursu jeszcze nie było na tym świecie! Tworząc go miałam wyjątkową frajdę, dlatego chcę się z Wami podzielić tą radością i moją wiedzą za darmo.

Po pierwszej części (odrębny kurs), będącej dla Was źródłem klasycznych wzorców i bazą inspiracji do malowania ikon – przychodzi czas na praktykę!

W części praktycznej – Malowanie – nauczymy się jak malować temperą jajeczną lwa i baranka na przykładzie ikony św. Mammasa.
Krok po kroku dowiesz się jak nałożyć podkład bazowy, jak nakładać kolejne warstwy koloru, jak namalować kontur, jak zrobić rozświetlenia oraz jaką metodą najlepiej kłaść przyciemnienia w przypadku zwierząt. Wszystko to po to, by nauczyć Cię jak malować puchate futra zwierząt. Wiedzę zdobytą w tym kursie będziesz mógł przełożyć na różne stworzenia futrzane w ikonografii. Ta unikalna wiedza pomoże Ci stworzyć jeszcze piękniejsze ikony.

Do kursu dołączono dodatkowe materiały, które pozwolą Ci na zdobycie praktycznych umiejętności malowania zwierząt na ikonie.

Kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych ikonografów i artystów oraz dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zwierząt w ikonografii. Zaleca się, by najpierw zapoznać się z treściami wykładów zawartych w I części tego kursu.
Po ukończeniu kursu “Zwierzęta w ikonografii” będziesz mieć wiedzę i umiejętności potrzebne do tworzenia ikon z przedstawieniami zwierząt i przestaniesz się bać malowania czworonogów na ikonie.

Serdecznie Ciebie zapraszam!
Anna Gełdon

Who this course is for:

  • Kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i średnio-zaawansowanych ikonografów i artystów oraz dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zwierząt w ikonografii oraz dowiedzieć się jak je malować.
  • Z kursu mogą skorzystać również dzieci.
Advertisements
FREE
Advertisements
Advertisements
Free Udemy Coupons
Logo
Register New Account