Advertisements

Sıfırdan Hızlı C# Öğrenin

Advertisements
Çok kısa sürede C# öğrenin! Hem console hem de form uygulamaları geliştirin.
4.6
4.6/5
(37) Ratings
2,413 students
Created by F4 Yazılım Akademi
Advertisements

What you'll learn

  • C# Console
  • C# Form
  • C#
  • MySQL ve C#
This course includes:
6.5 total hours on-demand video
0 articles
1 downloadable resources
58 lessons
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of completion
Advertisements

Course content

Requirements

  • Programlama bilgisi gerekmez, Herşey sıfırdan anlatılıyor.

Description

EN UYGUN FİYATA ALMAK İÇİN MAİL ATABİLİRSİNİZ: [email protected]

Bu kursta C# öğreceneksiniz! İlk başta c# console ile temelinizi oluşturacak daha sonra da c# form ile bilgilerinizi geliştireceksiniz. Daha sonra veritabanı nedir gibi soruları birlikte cevaplayacağız ve veritabanıyla C#’ı birleştirip bir uygulama geliştireceğiz. En sonunda da bir çekiliş uygulaması gerçekleştirip bunu setup haline getirip tüm dünyayla paylaşabileceğiniz bir hale getireceğiz. Bu kısa eğitim size çok şey katacak. Biraz da teknik detaylara bakalım;

C# Nedir?

Microsoft tarafından geliştirilen bir tür programlama dili olan C Sharp, modern algoritması ve orta seviye zorluğu sayesinde yazılımcıların ilk tercih ettiği dillerden birisi oluyor. Biz de bu yazımızda hem yazılımcıların hem de yazılımcı olmak isteyenlerin merak ettiği C# sorularını yanıtladık.

C# yani diğer adıyla C Sharp nedir? C#, Microsoft tarafından geliştirilen bir programlama dilidir. Programlama dilleri arasında en çok tercih edilen C ve C++ ile etkileşimli şekilde geliştirilen ve modern bir kodlama sahip olan C#, birçok platform destekleyen Java dili ile de oldukça fazla benzerlik gösteriyor. Bu benzerliklerden en önemlisi ise .NET Framework platformunda nesnesel bir dil olması.

C# her ne kadar önceleri C++ ve Visual Basic dillerindeki tutumsuzluk ve oluşan sorunlar yüzünden geliştirilmiş olsa da şu anki stabilitesi sayesinde, bu iki programlama dilinin önüne geçmiş durumda. Yazılımcıların en çok tercih ettiği dillerden birisi haline gelen C#, sunduğu gelişmiş hata giderme (debugger) özelliği sayesinde de yazılımcıların işlerini bir hayli kolaylaştırıyor.

Debugger özelliği için class yani sınıflandırma yöntemi kullanan C#, “syntax” hataları yani dizinlerdeki hataları yazılımcıya ayrı bir ekranda göstererek yazılımcının bu hataları kolayca tespit etmesini sağlıyor. Ayrıca yazılımcılar tarafından oldukça çok tercih edildiği için de internette kaynak yani C# dersleri oldukça fazla.

Who this course is for:

  • Yazılıma merakı olan herkes için kurs uygundur.
Advertisements
17129E4DE6A38336E911
Advertisements
Advertisements
Free Udemy Coupons
Logo
Register New Account