Advertisements

Flora ile İngilizce A1 Ücretsiz Tanıtım Kursu

Advertisements
Eğlenceli İngilizce öğrenmek için doğru adrestesiniz!
1
1/5
(36) Ratings
248 students
Created by Flora Gazel
Advertisements

What you'll learn

  • Bu ücretsiz kurs yakın zamanda sizlerle buluşacak olan A1 kursumuzun tanıtımı niteliğindedir. Umarım keyifli bir öğrenme deneyimi yaşarsınız.
  • Temel İngilizce dilbilgisini ve kelime dağarcığını öğreneceksiniz.
  • Dinleme ve anlama becerilerinizi güçlendireceksiniz.
  • Başlangıç seviyesi okuma ve anlama becerilerinizi geliştireceksiniz.
  • İngilizce temelinizi sağlamlaştıracaksınız.
This course includes:
1.5 total hours on-demand video
0 articles
0 downloadable resources
8 lessons
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of completion
Advertisements

Course content

Requirements

  • Kursumuz hiç İngilizce bilmeyen öğrenciler için uygundur.

Description

Herkese merhabalar!

Flora ile İngilizce ücretsiz tanıtım kursuna hoş geldiniz!

Yakın bir zamanda Flora ile İngilizce A1 kursumuz İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimizle buluşacak. O kursta İngilizce’yi eğlenceli bir şekilde öğrenme fırsatı bulacaksınız. Bu kurs, A1 seviyesi için hazırlanmış kursumuzdan bazı videoları içermektedir. Udemy politikaları gereği ücretsiz kurslarda sadece 2 saatlik içerik yükleyebildiğim için videoları bu şekilde sınırlamak durumunda kaldım. Ancak en yakın sürede A1, A2, B1 ve B2 kurslarımız sizlerle buluşacak. Bu sayede, daha kapsamlı bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kurslarımızda geniş bir konu yelpazesi sunuyoruz. İngilizce dilbilgisinden kelime dağarcığına, okuma ve dinleme becerilerinden konuşma pratiklerine kadar çeşitli alıştırmalar ve etkinliklerle İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Okuma alıştırmaları sayesinde İngilizce metinleri anlama becerilerinizi güçlendirebilir, dinleme aktiviteleriyle farklı aksanları daha iyi anlayabilirsiniz. Ayrıca, kelime oyunları ve kelime öğrenme teknikleriyle kelime dağarcığınızı genişletebilir, konuşma pratikleriyle güvenle İngilizce konuşabilirsiniz.

Kursumuzun öne çıkan özelliği ise entegre beceri çalışması yapmamız. Yani, dört temel dil becerisi olan reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) becerilerini bir arada çalıştırıyoruz. Bu şekilde, İngilizceyi bütüncül bir şekilde öğrenirken, gerçek hayatta da daha etkili bir şekilde iletişim kurabileceksiniz.

Kurslarımı hazırlarken amacım, İngilizce’nin sadece bir dil değil, aynı zamanda yeni bir dünya açan bir iletişim aracı olduğunu sizlere göstermekti. İngilizce öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, farklı kültürleri keşfetmek ve daha geniş bir dünya görüşüne sahip olmak demektir. Size yeni iş imkanları, yurtdışı iş alternatifleri ve mevcut işinizde daha yüksek bir maaş sunar. Yıllarca size sıkıcı gelmiş olsa da, doğru tekniklerle aslında eğlenceli bir yolculuktur.

Sizleri bu keyifli İngilizce öğrenme serüvenine davet ediyorum. Hep birlikte eğlenceli ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenelim. Hazır mısınız?

Eğer herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz olursa, lütfen çekinmeden bana ulaşın.

Sevgiyle.

Who this course is for:

  • Bu kurs, İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler için tasarlanmıştır. Kurs, başlangıç seviyesindeki öğrencilere hitap etmektedir. Orta ve ileri seviyedeki öğrenciler de unuttukları bilgiler varsa tekrarlamak için kurstan faydalanabilirler. Kursumuz yaş veya meslek farkı gözetmeksizin herkesin katılımına açıktır. Kursun amacı, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen Türk öğrencilere rehberlik etmek ve onlara etkili bir şekilde İngilizce öğrenme imkanı sunmaktır.
Advertisements
FREE
Advertisements
Advertisements
Free Online Courses with Certificates
Logo
Register New Account